روشهای پرداخت

روش های پرداخت

1- درگاه اینترنتی

برای پرداخت الکترونیک کافی است کارت بانکی شما به شبکه شتاب متصل باشد و رمز دوم آن را دریافت کرده باشد. پرداخت از طریق درگاه امن بانکی به صورت رمزنگاری شده (https) انجام خواهد شد و اطلاعات کارت شما نزد بانک محفوظ خواهد ماند.

شما پس از ثبت سفارش در سایت وارد مرحله پرداخت شده و از طریق درگاه بانکی موجود در فروشگاه اینترنتی حریری می توانید به سادگی سفارش خود را تسویه کنید (شماره پیگیری پرداخت را تا زمان تحویل سفارش نزد خود نگاه دارید).

2- کارت به کارت
در صورتی که به هر دلیل امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی برای شما فراهم نباشد، می توانید وجه سفارش خود را از طریق واریز به شماره کارت زیر انجام دهید و کد رهگیری را در هنگام ثبت سفارش در محل مربوطه وارد نمایید.

بانک سامان  [7885-3735-8610-6219] به نام کاظم فارس قشونی 

3- پرداخت در محل

امکان پرداخت در محل به زودی برای سفارشات شهر تهران فراهم خواهد شد.
پس از راه اندازی این روش در صورتی که آدرس تحویل سفارش شما در شهر تهران باشد، می توانید تسویه را در زمان دریافت سفارش از طریق دستگاه پوز بانکی که همراه پیک می باشد، انجام دهید.


ملاحظات

* شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

 * گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، با بانک عامل پرداخت تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

توصیه هایی برای امنیت بیشتر در پرداخت الکترونیکی

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نه تنها برای خرید از این فروشگاه، بلکه برای انجام هر گونه پرداخت اینترنتی نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
- با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
- برای ورود اطلاعات کارت خود بهتر است از صفحه کلید مجازی موجود در درگاه پرداخت بانک استفاده کنید.