متر و اندازه گیری

متر یکی از مهم‌ترین لوازمی است که باید در هر خانه‌ای وجود داشته باشد. متر عامل سنجش و واحد طول است. این وسیله در صنایع و شغل‌‌هایی مانند خیاطی و طراحی و بنایی و حتی زندگی روزمره وسیله‌ای کلیدی به شمار می‌آید.
مدل های متنوع متر
با توجه به اینکه متر وسیله‌ای است که در نقاط و مشاغل زیادی کاربرد دارد، انواع آن نیز متفاوت و مختلف است. متر فایبرگلاس، چرخ متر دار، متر لیزری، متر باطری دار اتوماتیک و متر مهندسی تنها چند نمونه از مترهای موجود در بازار است. مترهای پارچه‌ای که به آن‌ها سانتی‌متر هم می‌گویند در ابعاد و طول‌های متفاوتی وجود دارند. در استفاده از متر‌ها مراقب دست خود باشید زیرا گاهی مترها با شتاب زیادی به نقطه‌ی اولیه باز می‌گردند و این ضربه می‌تواند سبب آسیب رساندن به دست شود.
جنس های مختلف متر
جنس مترهای موجود در بازار با توجه به کاربردشان تعیین می‌شود. برای مثال متر‌های PVC، جنس بدنه‌ی فلزی دارند که این فلز مقاومت آن‌ها و در نتیجه طول عمر آن‌ها را افزایش می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی اختصاصی هر محصول اطلاعات دقیق راجع به جنس و ابعاد آن محصول را مشاهده کنید.
کاربرد متر
اصلی‌ترین کاربرد متر اندازه‌گیری است. اما مسافتی که باید یک متر اندازه بگیرد بسیار مهم است. برای مثال اگر بخواهید قد خود را ازندازه بگیرید بهتر است از متر پارچه‌ای یا سانتی‌متر استفاده کنید. اگر بخواهید ابعاد چوب یا فلزی را اندازه بگیرید می‌توانید از مترهای باتری‌دار استفاده کنید. برای اندازه‌گیری یک محیط باید از چرخ‌های متر دار و یا مترهای لیزری استفاده کنید. 

کمی صبر کنید...

متر

31,500 18,500 تومان 42٪

دسته‌بندی